יצירת קשר

פרטי יצירת קשר

שעות פעילות:

א'-ה': 09:00 - 20:00
ו': 09:00 - 15:00

טופס יצירת קשר

יצירת קשר

הפייסבוק שלנו

לקוחות ממליצים

פיננס פור יו – אתם אלופים! הפכתם את תהליך לקיחת המשכנתא לזוג צעיר (ופעור) להרבה יותר פשוט, מובן והרגשנו שתמיד יש לנו על מי לסמוך. תודה שעבדתם קשה בשבילנו והוכחתם שאתם מקצוענים אחד אחד, ושתהפכו עולמות כדי שנקבל את התנאים הכי טובים שיש!
אבי ולימור, חולון
קיבלנו סכום כסף לא קטן וביקשנו למחזר משכנתא, אך ידענו שאנחנו רוצים לעבור בנק. מהרגע בו פנינו אל רן ואל הצוות גילינו שהתהליך הזה הולך להיות הרבה יותר קל ממה שחשבנו, פשוט כי לא היינו צריכים לעשות כלום וקיבלנו תנאים הרבה יותר טובים ועל כך תודתנו הגדולה.
ארז ומוריה, מודיעין
אני לוקח משכנתא כבר עשר שנים, אבל עד שלא פגשתי את FINANCE 4 YOU לא ידעתי שאני פשוט פראייר, כל חודש מחדש (ועוד בתל אביב, אין לי מותרות כאלה). רן ישב איתי והסביר לי על תמהיל המשכנתא שלי, כמה אני משלם, למה, איפה אני יכול לחסוך ובסוף העבודה אפילו קיבלתי קיצור שנים. תודה על כל הסבלנות וההסברים ותודה על החיסכון הגדול!!!
גיא, תל אביב
המלצתנו החמה לחברת פיננס פור יו, לרן ולשאר אנשי הצוות המקצועיים שסייעו לנו לקבל את תנאי המשכנתא האידיאליים עבורנו. אמנם עברנו את התהליך בעבר, אך מעולם לא ידענו שאפשר לעשות זאת בקלות שכזו וליהנות מתנאים טובים הרבה יותר. תודה על הסבלנות לכל אורך הדרך ועל התוצאות החיוביות!
יורם ומישל, מודיעין