ייעוץ משכנתאות

איך לוקחים משכנתא משתלמת? כיצד תדעו אם מה שהוצע לכם אכן מתאים לכם? רגע לפני שאתם עושים את אחד הצעדים הפיננסיים החשובים ביותר שיש – בואו להתייעץ עם המומחים של Finance 4 You, ולחסוך המון זמן כסף!

אתם רוצים לעשות צעדים פיננסיים נבונים.
אתם רוצים ללכת על בטוח.
אתם שואפים להתקדם בחיים וליהנות מחירות פיננסית – והצעד הראשון בדרך לשם, גם אם זה לא תמיד נראה כך, הוא השקעת המשאבים הכספיים שלנו ברכישת דירה.
עבור רבים מאיתנו, הדבר בלתי אפשרי מבלי להיעזר בשירות המשכנתא שמציע הבנק – וכאן בדיוק נכנס יועץ המשכנתאות לתמונה.

למה אתם צריכים יועץ משכנתאות?

תפקידו של יועץ משכנתאות פרטי הוא לתווך ביניכם לבין הבנק ולסייע לכם בתהליך לקיחת המשכנתא – אך התפקיד שלו ממש לא מסתכם בכך.
מעבר לתיווך והנגשת המידע, יועץ המשכנתאות שבחרתם גם יעשה הכל כדי להתאים את תנאי המשכנתא שתקבלו לצרכים הפיננסיים שלכם, שירות הכולל בין השאר בדיקה כיצד תוכלו לממש את העסקה, מהם הסיכונים הקיימים בה, האם אתם מסוגלים לממן אותה, האם היא כדאית עבורכם וכדומה.
נוסף על כך, חשוב לדעת שליועץ משכנתאות פרטי יש אינטרס אחד בראש מעייניו: אתם! זאת בניגוד לבנק, שעלול לייעץ לכם כשהוא לא חף מאינטרסים.

3 סיבות טובות לבחור Finance4You

  1. מקצועיות ללא פשרות – צוות היועצים שלנו מיומן, מקצועי ומצויד בניסיון ארוך שנים בעולם הפיננסי ובעולם המשכנתאות. אנחנו יודעים מה אנחנו עושים ושמחים להגיש לקהל לקוחותינו את השירות הטוב, האמין והמדויק ביותר שיש.

  2. יושרה ואמינות – האינטרס היחידי שלנו הוא שלכם יהיה טוב. לכן, אנחנו פועלים בשקיפות מלאה, מייעצים לכם ומסייעים לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר שיש, תוך יושרה ואמינות מקסימלית.

  3. חוסכים לכם, המון – לאורך השנים חסכנו לקהל לקוחותינו עשרות ומאות אלפי שקלים בתנאי המשכנתא. אנחנו כאן גם בשבילכם!

המומחים שלנו – כאן בשבילכם

יועץ משכנתא הוא לא רק מי שמבין בעולם המשכנתאות ומצוי בעולם הפיננסי.
הוא חייב להיות מצויד בניסיון מוכח בפועל וברקורד הצלחות לטובת לקוחותיו – וזוהי הסיבה שבגללה לקוחותינו בוחרים בנו. המומחים שלנו כאן כדי לבנות עבורכם תמהיל משכנתא מדויק, לבחון האם העסקה משתלמת עבורכם ולהבטיח שתקבלו את העסקה הטובה ביותר, בכל דרך בה תבחרו.

מוכנים לצאת לדרך? טלפון אחד, זה כל מה שמפריד ביניכם לבין משכנתא איכותית ומשתלמת!

הפייסבוק שלנו

לקוחות ממליצים

פיננס פור יו – אתם אלופים! הפכתם את תהליך לקיחת המשכנתא לזוג צעיר (ופעור) להרבה יותר פשוט, מובן והרגשנו שתמיד יש לנו על מי לסמוך. תודה שעבדתם קשה בשבילנו והוכחתם שאתם מקצוענים אחד אחד, ושתהפכו עולמות כדי שנקבל את התנאים הכי טובים שיש!
אבי ולימור, חולון
קיבלנו סכום כסף לא קטן וביקשנו למחזר משכנתא, אך ידענו שאנחנו רוצים לעבור בנק. מהרגע בו פנינו אל רן ואל הצוות גילינו שהתהליך הזה הולך להיות הרבה יותר קל ממה שחשבנו, פשוט כי לא היינו צריכים לעשות כלום וקיבלנו תנאים הרבה יותר טובים ועל כך תודתנו הגדולה.
ארז ומוריה, מודיעין
אני לוקח משכנתא כבר עשר שנים, אבל עד שלא פגשתי את FINANCE 4 YOU לא ידעתי שאני פשוט פראייר, כל חודש מחדש (ועוד בתל אביב, אין לי מותרות כאלה). רן ישב איתי והסביר לי על תמהיל המשכנתא שלי, כמה אני משלם, למה, איפה אני יכול לחסוך ובסוף העבודה אפילו קיבלתי קיצור שנים. תודה על כל הסבלנות וההסברים ותודה על החיסכון הגדול!!!
גיא, תל אביב
המלצתנו החמה לחברת פיננס פור יו, לרן ולשאר אנשי הצוות המקצועיים שסייעו לנו לקבל את תנאי המשכנתא האידיאליים עבורנו. אמנם עברנו את התהליך בעבר, אך מעולם לא ידענו שאפשר לעשות זאת בקלות שכזו וליהנות מתנאים טובים הרבה יותר. תודה על הסבלנות לכל אורך הדרך ועל התוצאות החיוביות!
יורם ומישל, מודיעין