הסיפור שלנו

Finance 4 You היא חברה שנולדה מתוך אמביציה, אהבה למקצוע ותשוקה אדירה לסייע לאנשים בצמתים הפיננסיים של חייהם (ויש המון כאלה!).

מי אנחנו?

אנחנו מתעוררים מדי בוקר עם המון אנרגיות לעזור ללקוחות שלנו, אנחנו מאמינים שבירוקרטיה היא לא גזירת גורל בלתי ניתנת לריסון (להיפך, היא אפילו עשויה להיות מהנה…)
והכי חשוב – אנחנו יודעים שאנחנו טובים במה שאנחנו עושים, ויכולים לסייע לכם בשלל עניינים פיננסיים, קטנים כגדולים.

ההתמחות שלנו

העולם הפיננסי הוא החבר הכי טוב שלנו (מיד אחרי הקפה של הבוקר), אך ההתמחות המשמעותית שלנו היא במתן שירותי ייעוץ משכנתאות וייעוץ פננסי כללי.
מאז שהקמנו את החברה ועד היום, סייענו ללקוחותינו לקבל הנחות משמעותיות במשכנתא, להתאים באופן מושלם את תנאיה לצרכים האישיים שלהם וליהנות מרווחה כלכלית, במיוחד בצומת הכלכלי החשוב בו הם נמצאים.

ההכשרה המקצועית שלנו

צוות המשרד בוגרי לימודי ייעוץ משכנתאות ולימודים פיננסיים מגוונים, כולל התמחות בעולם הנדל”ן.
אך מעבר להכשרה המקצועית – אנחנו מוכיחים מדי יום, בשטח, שאנחנו מסוגלים לספק את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוחות שלנו. אנחנו מזמינים גם אתכם לבחור בנו לייעוץ משכנתאות אישי, מקצועי ומדויק.
נשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר – החל מקיצור שנות המשכנתא, חיסכון עצום בתנאיה או מחזור משכנתא.

אנחנו כאן בשבילכם, בכל דרך בה תבחרו, כדי להעניק לכם את השירותים הפיננסיים המקצועיים והמדויקים ביותר עבורכם. מחכים לכם מעבר לקו הטלפון >>>

הפייסבוק שלנו

לקוחות ממליצים

פיננס פור יו – אתם אלופים! הפכתם את תהליך לקיחת המשכנתא לזוג צעיר (ופעור) להרבה יותר פשוט, מובן והרגשנו שתמיד יש לנו על מי לסמוך. תודה שעבדתם קשה בשבילנו והוכחתם שאתם מקצוענים אחד אחד, ושתהפכו עולמות כדי שנקבל את התנאים הכי טובים שיש!
אבי ולימור, חולון
קיבלנו סכום כסף לא קטן וביקשנו למחזר משכנתא, אך ידענו שאנחנו רוצים לעבור בנק. מהרגע בו פנינו אל רן ואל הצוות גילינו שהתהליך הזה הולך להיות הרבה יותר קל ממה שחשבנו, פשוט כי לא היינו צריכים לעשות כלום וקיבלנו תנאים הרבה יותר טובים ועל כך תודתנו הגדולה.
ארז ומוריה, מודיעין
אני לוקח משכנתא כבר עשר שנים, אבל עד שלא פגשתי את FINANCE 4 YOU לא ידעתי שאני פשוט פראייר, כל חודש מחדש (ועוד בתל אביב, אין לי מותרות כאלה). רן ישב איתי והסביר לי על תמהיל המשכנתא שלי, כמה אני משלם, למה, איפה אני יכול לחסוך ובסוף העבודה אפילו קיבלתי קיצור שנים. תודה על כל הסבלנות וההסברים ותודה על החיסכון הגדול!!!
גיא, תל אביב
המלצתנו החמה לחברת פיננס פור יו, לרן ולשאר אנשי הצוות המקצועיים שסייעו לנו לקבל את תנאי המשכנתא האידיאליים עבורנו. אמנם עברנו את התהליך בעבר, אך מעולם לא ידענו שאפשר לעשות זאת בקלות שכזו וליהנות מתנאים טובים הרבה יותר. תודה על הסבלנות לכל אורך הדרך ועל התוצאות החיוביות!
יורם ומישל, מודיעין