איך זה עובד?

אז החלטתם לקחת משכנתא, מצאתם את בית חלומותיכם (או שעדיין לא) והחלטתם לפנות לייעוץ משכנתאות פרטי. אבל איך התהליך עובד? מרגע ההיכרות שלנו והרבה אחרי שתיכנסו לקן הפרטי שלכם – הנה 4 שלבים (ועוד אחד…) שנעבור יחד, עד לתוצאות האטרקטיביות ביותר שיש!

1. מכירים

כדי שנוכל לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם, חשוב שנכיר אתכם.
כדי לעשות זאת, נקבע פגישה נעימה ובה נבין מהן ההוצאות השוטפות שלכם, מהן ההכנסות, מה האופק הכלכלי שלכם או בקיצור: מה הצרכים המדויקים והטובים ביותר לכם.
זהו אחד ההבדלים המהותיים בין יועץ פרטי לבין הבנק, ואחד היתרונות המובהקים שיש לייעוץ פרטי.

2. בונים משכנתא

כעת, לאחר שמסרתם לנו אינפורמציה מפורטת, יועץ המשכנתא יבנה עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, זו שטובה רק לכם, על פי הצרכים והיכולות שלכם.
חשוב לדעת: התפקיד של הבנק הוא לדאוג לאינטרסים שלו, ולכן לא תמיד יבנה עבורכם את המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר עבורכם.
התפקיד שלנו הוא לדאוג לאינטרסים שלכם!

3. יוצאים ל"מכרז"

לאחר שתנאי המשכנתא ברורים ומגובשים, תפקידו של יועץ המשכנתא שלכם הוא לשלוח את ההצעה לכל הבנקים – ולקבל מהם תוצאות.
לאחר קבלת תגובות הבנקים השונים, נבחן מי הציע לנו את הריביות הכי נמוכות ואת ההצעה האטרקטיבית ביותר – ונצא ל”מכרז” נוסף, ובו נציג את התוצאות של הבנקים המתחרים.
לאחר מכן, נציג בפניכם את החיסכון ואת ההצעה המנצחת.
העבודה המדוקדקת הזו תבטיח שתקבלו את התנאים הטובים ביותר שיש, במחירים הטובים ביותר.
זכרו: הבנק רוצה אתכם, ואנחנו רוצים שהוא יעניק לכם את התנאים האטרקטיביים ביותר!

4. חותמים

מזל טוב, המשכנתא שלכם מוכנה!
יחד נגיע לבנק ונחתום על המשכנתא.
כעת, אתם יכולים להיות בטוחים: קיבלתם את התנאים האטרקטיביים ביותר שיש, תיהנו מהבית!

5. מחזור משכנתא

מרגע שאתם בוחרים בחברת Finance 4 You , אתם חלק מהמשפחה שלנו ואנחנו דואגים לכם.
במידה ותנאי ההשתכרות שלכם השתנו, אתם עוברים לבית אחר או זקוקים לכל ייעוץ נוסף – נבדוק יחד האם יש הצעה טובה יותר, האם משהו בשוק השתנה וכיצד נוכל לקבל שוב תנאים טובים יותר.

חמישה שלבים – תוצאה מעולה אחת!
התקשרו למומחים שלנו ותתחילו לחסוך >>>

הפייסבוק שלנו

לקוחות ממליצים

פיננס פור יו – אתם אלופים! הפכתם את תהליך לקיחת המשכנתא לזוג צעיר (ופעור) להרבה יותר פשוט, מובן והרגשנו שתמיד יש לנו על מי לסמוך. תודה שעבדתם קשה בשבילנו והוכחתם שאתם מקצוענים אחד אחד, ושתהפכו עולמות כדי שנקבל את התנאים הכי טובים שיש!
אבי ולימור, חולון
קיבלנו סכום כסף לא קטן וביקשנו למחזר משכנתא, אך ידענו שאנחנו רוצים לעבור בנק. מהרגע בו פנינו אל רן ואל הצוות גילינו שהתהליך הזה הולך להיות הרבה יותר קל ממה שחשבנו, פשוט כי לא היינו צריכים לעשות כלום וקיבלנו תנאים הרבה יותר טובים ועל כך תודתנו הגדולה.
ארז ומוריה, מודיעין
אני לוקח משכנתא כבר עשר שנים, אבל עד שלא פגשתי את FINANCE 4 YOU לא ידעתי שאני פשוט פראייר, כל חודש מחדש (ועוד בתל אביב, אין לי מותרות כאלה). רן ישב איתי והסביר לי על תמהיל המשכנתא שלי, כמה אני משלם, למה, איפה אני יכול לחסוך ובסוף העבודה אפילו קיבלתי קיצור שנים. תודה על כל הסבלנות וההסברים ותודה על החיסכון הגדול!!!
גיא, תל אביב
המלצתנו החמה לחברת פיננס פור יו, לרן ולשאר אנשי הצוות המקצועיים שסייעו לנו לקבל את תנאי המשכנתא האידיאליים עבורנו. אמנם עברנו את התהליך בעבר, אך מעולם לא ידענו שאפשר לעשות זאת בקלות שכזו וליהנות מתנאים טובים הרבה יותר. תודה על הסבלנות לכל אורך הדרך ועל התוצאות החיוביות!
יורם ומישל, מודיעין